+371 67034633

mob. +371 29250900 +371 29287030

Aspazijas bulvāris 5-434, Rīga, Latvija lrga@lrga.lv

Diskusija ar LRGA un LNMTA biedriem: Aktualitātes nodokļu jomā 08.07.2021.

LRGA_diskusija_08.07.2021

Ar mērķi izveidot LRGA biedriem plašāk pieejamu pārrunu platformu grāmatvedības, nodokļu, audita un citu profesionālo jautājumu apspriešanai, LRGA turpina padziļinātu diskusiju ciklu ar LRGA biedriem par grāmatveža darbā svarīgiem jautājumiem un aktualitātēm, iesaistot tajā arī pieaicinātus ekspertus.

 

Šādu diskusiju mērķis ir noskaidrot un uzklausīt LRGA biedru viedokļus par šobrīd aktuālajām tēmām un problēmām, šo problēmu cēloņiem un iespējamo rīcību. Diskusijas dalībnieki tiek aicināti dalīties pieredzē, vajadzībās un iespaidos.

 

LRGA arvien biežāk no biedriem saņem jautājumus par aktualitātēm nodokļu jomā, kā arī sagaidāmajām izmaiņām valsts politikas realizēšanā nodokļu jomā. 2021. gada aprīlī LRGA un Latvijas nodokļu maksātāju tiesību asociācija (LNMTA) noslēdza sadarbības līgumu, ar kuru abas asociācijas apņemas sadarboties un koordinēt sava starpā rīcību attiecībās ar valsts pārvaldes iestādēm likumdošanas un tiesību normu piemērošanas procesā nodokļu un nodevu nozarē ar mērķi sekmēt nodokļu maksātāju tiesību un likumisko interešu ievērošanu.

 

2021. gada 8. jūlijā plkst. 14:00-15:00  Zoom platformā norisināsies otrā tiešsaistes diskusija “Aktualitātes nodokļu jomā”. Uz šo diskusiju tika uzaicināti LNMTA pārstāvji, tostarp: LNMTA valdes priekšsēdētāja Dana Muceniece, valdes locekļi Ivars Mileika un Ilze Priede.  

 

Izrunāsim ar jums šādas tēmas:

  • aktualitātes nodokļu jomā, problēmas, ar kurām saskaraties jūs un jūsu klienti;
  • sagaidāmās izmaiņas nodokļu jomā;
  • dokumentu glabāšanas termiņi AML kontekstā.

 

Dalība diskusijā LRGA un LNMTA biedriem ir bez maksas. Reģistrācijas saiti LRGA biedri saņems uz e-pastiem.

 

 

Atslēgvārdi: