+371 67034633

mob. +371 29250900 +371 29287030

Aspazijas bulvāris 5-434, Rīga, Latvija lrga@lrga.lv

FEE aptauja “Ethics for Young Accountancy Professionals”

Cienījamie kolēģi,

 

Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas Starptautiskais sekretariāts informē par iespēju grāmatvedības speciālistiem (līdz 35 gadiem vai kuri pievienojās grāmatvedības / revīzijas profesijai pēdējo 5 gadu laikā) piedalīties Eiropas grāmatvežu federācijas (Federation of European Accountants, FEE) aptaujā par ētiku, ētisko uzvedību un savas profesijas izvēli – Ethics for Young Accountancy Professionals (angļu valodā)! Gala termiņš: 2016.gada 31.janvāris.

 

FEE aicina jaunus grāmatvedības speciālistus dalīties ar savu viedokli par ētisko uzvedību. Pastāstiet, ko jūs domājat par ētiku, ētisko uzvedību un savām kompetencēm, piedaloties 15 minūšu aptaujā.

 

Ētika ir būtiska profesionālo grāmatvežu profesijas sastāvdaļa. Eiropas grāmatvežu federācija pastāvīgi veicina ētisku rīcību, kas savukārt palīdz veicināt efektīvu, pārredzamu un ilgtspējīgu ekonomiku.

 

Aptaujas rezultāti palīdzēs FEE veicināt izpratni par to, cik svarīga ir ētika grāmatvedības profesijai, un identificēt potenciālas turpmākas iniciatīvas šajā jomā.

 

YP_ethics_survey