+371 67034633

mob. +371 29250900 +371 29287030

Aspazijas bulvāris 5-434, Rīga, Latvija lrga@lrga.lv

FEE maina nosaukumu uz Accountancy Europe

 

2016.gada 7.decembrī Eiropas grāmatvežu federācija atzīmēja gan savu 30 gadu jubileju, gan vizuālas identitātes un nosaukuma maiņu uz Accountancy Europe

 

Accountancy Europe (ACE) apvieno 50 profesionālās organizācijas no 37 valstīm, kas pārstāv ap 1 miljonu profesionālo grāmatvežu, revidentu un konsultantu.

 

Jauns logo – vienkāršots burts A ar punktu augšā, kuram ir cilvēka konturs. “A” attiecas uz grāmatvežiem, revidentiem un konsultantiem (angļu valodā – accountants, auditors and advisors), kurus pārstāv Accountancy Europe. Bet tas arī nozīmē lietussargu (norādot savu lomu, apvienojot biedrus), bultu un mērķi (precizitāte un efektivitāte), kā arī skaļruni (profesijas balss Eiropā un ārpus tās).

 

“Jo cilvēkiem ir nozīme” (Because people count) – tā ACE apraksta jaunu zīmolu. ACE presidents Edelfried Schneider komentē: “Tehnoloģijas joprojām mainīs mūsu darbu, bet es uzskatu, ka cilvēkiem būs arvien lielāka nozīme. Datori var apstrādāt informāciju, bet cilvēki to interpretēs, nodrošinās ētisku spriedumu un stratēģiskās konsultācijas.”

 

Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācija sirsnīgi sveic Accountancy Europe 30 gadu jubilejā!

 

 

Atslēgvārdi: