+371 67034633

mob. +371 29250900 +371 29287030

Aspazijas bulvāris 5-434, Rīga, Latvija lrga@lrga.lv

Igaunijas Grāmatvežu asociācijas vasaras seminārs “Latvijas grāmatvedība” Rīgā

2018.gada 10.augustā Rīgā, viesnīcā Tallink Hotel Riga notika Igaunijas Grāmatvežu asociācijas (Eesti Raamatupidajate Kogu – ERK) vasaras seminārs “Latvijas grāmatvedība”.

 

Seminārā ar prezentāciju uzstājās LRGA prezidents Andrejs Ponomarjovs un LRGA valdes locekle, Starptautiskā sekretariāta vadītāja Olga Molčanova. Seminārā piedalījās arī Finanšu ministrijas Grāmatvedības politikas un metodoloģijas nodaļas vecākā eksperte Madara Elksne.

 

Semināra laikā Igaunijas profesionālie kolēģi tika iepazīstināti ar LRGA vēsturi un attīstību, LRGA aktivitātēm profesionālo grāmatvežu sertifikācijā, apmācības un tālākizglītības nodrošināšanā, LRGA Grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēju komitejas un Publiski nozīmīgu struktūru komitejas veicamo darbu nozares sakārtošanā, LRGA sadarbību ar vietējām un starptautiskajām asociācijām un organizācijām, kā arī paveikto darbu IFAC Member statusa iegūšanai un turpmākiem attīstības plāniem.

 

Savukārt ERK valdes priekšsēdētājs Margus Tammeraja informēja par aktualitātēm grāmatvedības nozarē Igaunijā, asociācijas sadarbību ar nodokļu administrāciju un veicamo digitalizāciju profesijā. Viņš augsti novērtēja Latvijas kolēģu paveikto darbu grāmatveža profesijas attīstībā valstī un Baltijas valstu reģionā.

 

Semināra dalībnieki uzsvēra nepieciešamību attīstīt savstarpējus kontaktus starp abām asociācijām un īstenot sadarbību Baltijas valstu reģionā.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9