+371 67034633

mob. +371 29250900 +371 29287030

Aspazijas bulvāris 5-434, Rīga, Latvija lrga@lrga.lv

Latvijā būs pieejami Kaplan tiešsaistes kursi grāmatvežiem

Kaplan Financial, kas ir starptautiski atzīts un uzticams grāmatvedības apmācību sniedzējs, Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācija (LRGA) un Baltijas Datoru akadēmija (BDA) ir parakstījuši vienošanās memorandu, saskaņā ar kuru Kaplan nodrošinās Latvijā grāmatvedības kursus tiešsaistē, kas sagatavo pasaulē lielākās Zvērinātu sertificētu grāmatvežu asociācijas (ACCA) sertifikācijas iegūšanai.

 

Kursus tiešsaistē interaktīvā virtuālā mācību vidē vadīs pieredzējuši lektori un pasniedzēji. Studentiem pieejams plašs mācību materiālu klāsts, novērtējumi un eksāmenu paraugi. Interaktīvajos kursos tiek izmantota tāda pati struktūra, mācību materiāli un mācību ilgums kā Kaplan klātienes kursos Apvienotajā Karalistē. Pieejamas arī papildus funkcijas kā tūlītēja tiešsaistes saziņas iespēja, ekrānu koplietošana, video un audio.

 

Kalums Šeferds (Calum Shepherd), Starptautisko klientu attiecību vadītājs:

Kaplan apmāca Zvērinātu sertificētu grāmatvežu asociācijas (ACCA) grāmatvežus visā pasaulē jau vairāk nekā 50 gadus, palīdzot tiem sasniegt eksāmenu rezultātus, kas ir virs ACCA vidējā rādītāja. Pagājušajā gadā Kaplan Live Online kursu studentu eksāmenu rezultāti bija par vairāk nekā 30% augstāki nekā vidējie rezultāti. Kaplan Live Online sniedz iespēju Latvijas grāmatvežiem iegūt profesionālā grāmatveža kvalifikāciju, izmantojot tiešsaistes kursu piedāvāto elastību un ērtumu. Kursi ir ideāli piemēroti profesionāļiem, kuri vēlas celt kvalifikāciju, taču aizņemtības dēļ nevar apmeklēt klātienes nodarbības. Mācības tiešsaistē ļauj apvienot darbu, studijas, karjeras izaugsmi un ģimenes dzīvi – nepieciešams tikai interneta pieslēgums, un jūs varat mācīties mājās, kafejnīcā vai bibliotēkā, pats savā tempā un pēc saviem ieskatiem.

Nadežda Semjonova, Baltijas Datoru akadēmijas (BDA) valdes priekšsēdētāja:

Mēs priecājamies uzsākt sadarbību ar Kaplan, kas ir viens no lielākajiem apmācību uzņēmumiem pasaulē. Tas sniegs iespēju Latvijas speciālistiem un profesionāļiem paaugstināt konkurētspēju un prasmes globālajā finanšu tirgū, iegūstot augsti atzītu grāmatveža kvalifikāciju. Mūsu uzņēmums IT apmācību un sertifikācijas jomā darbojas kopš 1994. gada, un mēs lepojamies, ka esam lielākais datorapmācību centrs Baltijas valstīs. Sadarbībā ar Kaplan un LRGA mēs paplašināsim savu pieredzi arī grāmatvedības jomā, piedāvājot jaunu tiešsaistes kursu kā esošajiem, tā potenciālajiem klientiem.

Kaplan, BDA un LRGA sadarbības mērķis ir uzlabot esošo biedru prasmes, piesaistīt jaunus biedrus, veicināt karjeras attīstību grāmatvedībā un iedrošināt cilvēkus iziet profesionālās apmācības, lai paaugstinātu kvalifikāciju. Šogad Kaplan plāno ieviest tiešsaistē arī Anglijas un Velsas Zvērinātu grāmatvežu institūta (ICAEW) kvalifikācijas apmācību kursu zvērinātiem grāmatvežiem.

 

Sadarbības programmas ietvaros LRGA biedriem būs iespēja saņemt atlaidi kursu maksai.

 

Par Kaplan

 

Kaplan Financial nodrošina profesionālās kvalifikācijas un uzņēmējdarbības programmu apmācības. Kaplan apmāca vairāk nekā 48 000 biznesa un valsts sektora profesionāļus un starptautiskos studentus gadā, lai sagatavotos investīciju (t.sk. CFA®), profesionālo grāmatvežu un nodokļu eksāmeniem, kā arī pēc pieprasījuma pasniedz sagatavotas programmas korporatīvajiem un valsts sektora uzņēmumiem.

 

Kaplan kursos mācās vairāk nekā 45 000 studentu no vairāk nekā 105 valstīm, lai iegūtu starptautiski atzītu grāmatveža kvalifikāciju. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2009. gadā, Kaplan Live Online kursus kā sev piemērotu mācību metodi ir izvēlējušies vairāk nekā 22 000 studentu. Kompānijas kompetenci šajā apmācību veidā apliecina pastāvīgi augstais studentu eksāmenu novērtējums un iegūtās atzinības.

 

Kaplan Financial ietilpst Kaplan Inc., kas ir vadošais starptautisko apmācību pakalpojumu sniedzējs un Graham Holdings Company (NYSE:GHC), iepriekš The Washington Post Company, filiāle.

 

Papildu informācija: www.kaplanfinancial.co.uk vai sazinieties ar: Calum Shepherd, calum.shepherd@kaplan.co.uk, +447432600834.

 

Par Baltijas Datoru akadēmiju

 

Baltijas Datoru akadēmija (BDA), kas ietilpst Lattelecom grupā, apmāca un akreditē informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (ICT) jomas profesionāļus, projektu vadītājus, uzņēmējdarbības vadības un finanšu nozares darbiniekus. BDA ir vadošais apmācību un sertifikācijas uzņēmums Baltijas valstīs ar vairāk nekā 7000 studentiem gadā un 200 apmācību kursiem. BDA kursu kvalitāti apliecina saņemtās akreditācijas no vairākiem pasaulē vadošajiem ICT ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem. Kopš 2006. gada decembra BDA pakalpojumu kvalitāti apliecina BDA izsniegtais ISO 9001 sertifikāts, kas regulāri tiek atjaunots.

 

Papildu informācijai: www.bda.lv vai sazinieties ar Aleksandru Saveļjevu, bda@bda.lv, +371 67505090, +371 67505492; Fakss: +371 67505032, Adrese: Tallinas iela 4, 3. stāvs, LV-1011, Rīga, Latvija.

 

Par Latvijas Republikas Grāmatvežu asociāciju (LRGA)

 

Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācija (LRGA) kā profesionālo grāmatvežu asociācija tika dibināta 1994. gadā. Šobrīd asociācija apvieno vairāk nekā 400 biedru, t.sk. sertificētus grāmatvežus, grāmatvežus, kas strādā sabiedriskajā praksē, nodokļu konsultantus, augstāko mācību iestāžu pasniedzējus, finanšu speciālistus, kā arī iekšējos un ārējos auditorus. LRGA ir cieša un ilgstoša sadarbība ar Latvijas Zvērinātu revidentu asociāciju, Latvijas Nodokļu konsultantu asociāciju, Nasdaq Riga fondu biržu, Finanšu ministriju, Valsts ieņēmumu dienestu un Latvijas augstākās izglītības iestādēm, kā arī grāmatvežu asociācijām kaimiņvalstīs.

 

LRGA ir Starptautiskās grāmatvežu federācijas (IFAC) un Eiropas grāmatvežu federācijas (FEE) asociētais biedrs.

 

Papildu informācija: www.lrga.lv vai sazinieties ar Olgu Molčanovu, LRGA valdes locekli, Starptautiskā sekretariāta vadītāju. E-pasts: olga.molchanova@lrga.lv Tel. +371 67333228, Fakss +371 67221520, Adrese: Grēcinieku iela 9, 2. stāvs, Rīga, LV-1050, Latvija.