+371 67034633

mob. +371 29250900 +371 29287030

Aspazijas bulvāris 5-434, Rīga, Latvija lrga@lrga.lv

LRGA iestāšanās FEE

Mg.soc. Olga Molčanova,
LRGA valdes locekle,
Starptautiskā Sekretariāta vadītāja un Metodoloģijas komitejas vadītāja,
LRGA Sertificēta profesionāla grāmatvede

 

2014.gada 2.jūnijā Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas prezidents Andrejs Ponomarjovs Vīnē, Austrijā tikās ar Eiropas grāmatvežu federācijas (Federation of European Accountants, FEE) prezidentu André Kilesse. Tikšanās laikā tika izteikts pilnīgs atbalsts attiecībā uz LRGA iestāšanos FEE, kā arī detalizēti apspriesta iestāšanās procedūra.

 

FEE ir starptautiska organizācija, kas atrodas Briselē, un kas pārstāv 47 profesionālo grāmatvežu un revidentu institūcijas no 36 Eiropas valstīm, t.sk. no visām 28 Eiropas Savienības dalībvalstīm. FEE apvieno vairāk nekā 800 000 profesionālo grāmatvežu, kuri strādā sabiedriskajā praksē, visa lieluma uzņēmumos, mazajos un lielajos grāmatvedības uzņēmumos, valsts pārvaldes un izglītības jomās.

 

FEE mērķis ir analizēt un veicināt profesionālas, normatīvas un sabiedriskas politikas attīstību, kas attiecas uz profesiju, nodrošinot dalīborganizācijām savlaicīgu informēšanu un piedāvājot profesijas pārstāvību. FEE arī veicina sadarbību starp tās dalīborganizācijām. FEE ir arī Starptautiskās grāmatvežu federācijas (International Federation of Accountants, IFAC) biedrs.

 

 

Atslēgvārdi: ,