+371 67034633

mob. +371 29250900 +371 29287030

Aspazijas bulvāris 5-434, Rīga, Latvija lrga@lrga.lv

LRGA uzņemta Eiropas grāmatvežu federācijā

Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācija paziņo par tās iestāšanās Eiropas grāmatvežu federācijā (Fédération des Experts-comptables Européens – Federation of European Accountants, FEE) procedūras pabeigšanu.

 

2015.gada 16.decembrī Briselē, Eiropas grāmatvežu federācijas biedru asamblejā (FEE Members’ Assembly) ar vienbalsīgu balsojumu Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācija tika uzņemta FEE par asociēto biedru.

 

FEE ir starptautiska organizācija, kas atrodas Briselē, un kas pārstāv 50 profesionālo grāmatvežu un revidentu institūcijas no 37 Eiropas valstīm, t.sk. no visām 28 Eiropas Savienības dalībvalstīm. FEE apvieno vairāk nekā 800 000 profesionālo grāmatvežu, kuri strādā sabiedriskajā praksē, visa lieluma uzņēmumos, mazajos un lielajos grāmatvedības uzņēmumos, valsts pārvaldes un izglītības jomās.

 

FEE mērķis ir analizēt un veicināt profesionālas, normatīvas un sabiedriskas politikas attīstību, kas attiecas uz profesiju, nodrošinot dalīborganizācijām savlaicīgu informēšanu un piedāvājot profesijas pārstāvību. FEE arī veicina sadarbību starp tās dalīborganizācijām. FEE ir arī Starptautiskās grāmatvežu federācijas (International Federation of Accountants, IFAC) reģionāla organizācija (Regional Organisation).

 

LRGA_FEE

Fotoattēlā: Olga Molčanova, Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas valdes locekle, Starptautiskā sekretariāta vadītāja, Andrejs Ponomarjovs, Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas prezidents, Petr Kriz, Eiropas grāmatvežu federācijas prezidents

 

FEE preses relīze:


 

FEE welcomes three new Members and re-elects two Board members

 

 

Atslēgvārdi: ,