+371 67034633

mob. +371 29250900 +371 29287030

Aspazijas bulvāris 5-434, Rīga, Latvija lrga@lrga.lv

Sadarbība ar ACCA un atlaižu kods LRGA biedriem

Print

Cienījamie LRGA biedri,

 

2022. gada nogalē Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācija parakstīja sadarbības līgumu ar ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). ACCA ir viena no vadošām starptautiskām organizācijām profesionāliem grāmatvežiem.

 

Ņemot vērā to, ka LRGA un ACCA ir Starptautiskās grāmatvežu federācijas (IFAC) biedri, un LRGA veicamās sertifikācijas procedūras atbilst IFAC prasībām, ACCA atzīst LRGA Profesionāla grāmatveža sertifikātu un piešķir atbrīvojumu no pirmo 3 eksāmenu kārtošanas – Business and Technology, Management Accounting, Financial Accounting. Pārbaudīt atbrīvojumus var šeit: Exemptions calculator, ievadot ASSOCIATION OF ACCOUNTANTS OF THE REPUBLIC OF LATVIA.

 

Esam priecīgi paziņot, ka ACCA piešķīra speciālo atlaižu kodu LRGA biedriem – ACCA sertifikāta pretendentiem. Atlaižu kods ir jāizmanto ACCA sākotnējās reģistrācijas laikā.

 

Sākotnēja reģistrācija

Initial registration

 

Ikgadēja maksa

Subscription

 

Maksa par atbrīvojumu no eksāmena

Exemptions

 

45.00 GBP

 

116.00 GBP

 

30.00 GBP (for Applied Knowledge Papers)

 

Pilna cena: 89.00 GBP Pilna cena: 122.00 GBP Pilna cena: 86.00 GBP

 

Lai saņemtu ACCA atlaižu kodu, lūgums rakstīt uz e-pastu: olga.molchanova@lrga.lv.

 

Ja Jums ir jautājumi par ACCA kvalifikāciju un reģistrāciju, varam ieplānot vebināru ar ACCA, kura laikā ACCA speciālisti dalīsies ar visu Jūs interesējošo informāciju un atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

 

Noderīgas saites:

 

Where to register | Getting started | ACCA Fees

 

 

Atslēgvārdi: