+371 67034633

mob. +371 29250900 +371 29287030

Aspazijas bulvāris 5-434, Rīga, Latvija lrga@lrga.lv

Galerijas

LRGA Grāmatvedības Forums 2017 28.09.2017.


 

2017.gada 28.septembrī norisinājās Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas ikgadējā konference – Grāmatvedības Forums 2017!

 

Jau septīto gadu pēc kārtas Latvijas grāmatveži, finansisti, uzņēmumu vadītāji, atbildīgo valsts institūciju pārstāvji tika aicināti uz ikgadējo LRGA konferenci “Grāmatvedības Forums 2017″.

 

Foruma laikā papildus praktiskajai un ikdienas darbā izmantojamajai informācijai uzklausījām pārdomas raisošas, dinamiskas diskusijas par grāmatvedības nozares transformāciju un tehnoloģiju attīstību, izglītības nākotni finanšu jomā, kā arī iegūvām daudz dažādu noderīgu informāciju, kas irvērtīga gan in-house grāmatvežiem, gan pakalpojumu sniedzējiem.

 

Foruma noslēgumā godinājām nozares līderus – LRGA biedrus – grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzējus.

 

Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācija ir ļoti pateicīga atbalstītājiem, informatīviem atbalstītājiem, diskusijas vadītājiem un dalībniekiem, sadarbības partneriem, kolēģiem no Igaunijas, Lietuvas un Lielbritānijas, īpašiem viesiem no Austrālijas, LRGA biedriem un visiem interesentiem, kas 28. septembrī apmeklēja LRGA Grāmatvedības Forumu 2017!

 

 

LRGA un ICAEW sadarbības līguma parakstīšana 05.09.2016.


 

2016.gada 5.septembrī Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas pārstāvji piedalījās pasākumā “Nākotnes profesionāļi un nākotnes profesionālisms”, kuru rīkoja ICAEW (Anglijas un Velsas Zvērinātu grāmatvežu institūts) sadarbībā ar starptautisko apmācības sniedzēju Kaplan. Pasākuma laikā LRGA prezidents Andrejs Ponomarjovs un ICAEW reģionālais direktors Eiropā Martin Manuzi parakstīja sadarbības līgumu starp abām asociācijām.

 

Noslēgtā sadarbības līguma ietvaros LRGA un ICAEW sadarbosies grāmatvežu apmācības jautājumos, kvalifikācijas kursu satura pilnveidošanā un aktualizācijā, vadlīniju izstrādē attiecībā uz kvalitātes kontroles organizēšanu grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēju praksēs u.c. Tiek plānoti arī cita veida pasākumi, kuri tiks vērsti uz asociācijas darba atbalstu un grāmatveža profesijas attīstību Latvijā.

 

Vairāk par pasākumu

 

DSC02527_11

 


 

 

LRGA biedra zīmes un goda zīmes pasniegšanas ceremonija 05.06.2015.

10 ietekmīgāko grāmatvedības un revīzijas nozares speciālistu apbalvošanas ceremonija


 

2015.gada 5.jūnijā Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācija svinīgajā ceremonijā īpaši atzīmēja tos asociācijas biedrus, kas snieguši lielu ieguldījumu asociācijas attīstībā, biedrus, kuri piedalās asociācijas darbā no tās pirmsākumiem, kā arī tos, kuri pirmie saņēma Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas profesionālā grāmatveža sertifikātus.

 

Ar Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas goda zīmi īpaši tika atzīmēti tie 10 ietekmīgākie grāmatvedības un revīzijas nozares speciālisti, kuri sniedza būtisku ieguldījumu grāmatvedības un revīzijas nozarē Latvijā.

 

Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācija atzīmēja arī to speciālistu ieguldījumu, kuri ar savu atbalstu veicināja grāmatveža un revidenta profesijas attīstību Latvijā, tādējādi stiprinot profesionālo organizāciju lomu, tostarp arī Latvijas Republikas Grāmatvežu asociāciju – šo cilvēku ieguldījumu asociācija īpaši atzīmēja ar Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas goda zīmi.

 

Vairāk par ceremoniju

 

DSC02079

 


 

 

LRGA XX gadu jubilejas Kongress 28.03.2014.


 

2014.gada 28.martā notika Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas Kongress un svinīga pieņemšana, kuri bija veltīti LRGA 20 gadu jubilejai un uzņemšanai Starptautiskajā Grāmatvežu federācijā (International Federation of Accountants, IFAC).

 

LRGA ir pirmā Baltijas valstu grāmatvežu organizācija, kas iestājusies Starptautiskajā Grāmatvežu federācijā. Lai svinēto šo nozīmīgāko notikumu, 2014.gada 28.martā Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas biedri un viesi pulcējās LRGA Kongresā un svinīgās pieņemšanas norisei izvēlētajā vietā – Splendid Palace Rīgā. Starp viesiem, kuri ieradās apsveikt visvecāko un plašāk pazīstamāko grāmatvedības organizāciju Latvijā, bija Latvijas Republikas ministriju un iestāžu pārstāvji (tajā skaitā atbildīgie par politikas veidošanu grāmatvedības uzskaites un finanšu pārskatu jomā), profesionālās apvienības un organizācijas, kas darbojas Latvijā un citās Baltijas valstīs, gan arī ārpus šī reģiona – Igaunijas Grāmatvežu asociācija, Lietuvas Revidentu un grāmatvežu asociācija, Lietuvas Grāmatvedības firmu asociācija, Latvijas vadošās augstākās izglītības iestādes un universitātes, kas sagatavo speciālistus grāmatvedības un revīzijas jomā, kā arī pārstāvji no Rīgas Fondu biržas NASDAQ OMX Riga, Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras un biznesa sabiedrības pārstāvji.

 

Grāmatvežu un revidentu asociāciju vadītāji, kuri ir piedalījušies LRGA XX gadu jubilejas Kongresā (fotoattēlā no kreisās uz labo pusi):

  • Sigitas Babarskas, Lietuvas Grāmatvedības firmu asociācijas prezidents;
  • Lolita Čapkeviča, Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas valdes locekle;
  • Sandra Vilcāne, Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas valdes priekšsēdētāja;
  • Ilze Palmbaha, Latvijas Grāmatvedības ārpakalpojumu asociācijas valdes priekšsēdētāja;
  • Andrejs Ponomarjovs, Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas valdes priekšsēdētājs;
  • Olga Molčanova, Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas valdes locekle, Starptautiskā sekretariāta vadītāja;
  • Irina Tjutina, Krievijas auditoru kolēģijas viceprezidente;
  • Tõnis Blank, Igaunijas Grāmatvežu asociācijas valdes priekšsēdētājs.

 

 

LRGA1